Naciśnij ESC aby zamknąć

Aktualizacje od VMware

Firma Vmware, specjalizująca się w produkcji oprogramowania pozwalającego na tworzenie i uruchamianie wielu wirtualnych komputerów jednocześnie, wydała zestaw poprawek dla swoich aplikacji. Aktualizacji doczekały się produkty VMware Workstation, VMware Player, VMware ACE, VMware Server oraz VMware ESX.

Aktualizacje naprawiają wiele błędów związanych z bezpieczeństwem. Pozwalają uniknąć lokalnych ataków typu Denial of Service (DoS), eskalacji uprawnień czy też możliwości wykonania dowolnego kodu.

Zaleca się jak najszybsze zainstalowanie poprawek.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.