Naciśnij ESC aby zamknąć

IT Underground 2008

W dniach 27-29 października już po raz jedenasty odbędzie się największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona tematyce hackingu – IT Underground. Jest to idealna okazja do poznania nowych technik stosowanych w branży oraz nawiązania nowych znajomości.

IT Underground porusza problemy bezpieczeństwa IT od strony czysto praktycznej. Zakres materiału, który kierowany jest do uczestników jest praktyczną dawką wiedzy dostarczoną przez światowego formatu specjalistów od przełamywania zabezpieczeń.

IT UNDERGROUND

Podczas konferencji odbędzie się łącznie 14 wykładów w 2 sesjach. Większość prowadzona będzie w formie BYOL (Bring Your Own Laptop) i będą one skierowane przede wszystkim do uczestników, którzy przyjdą na konferencję z własnym laptopem. Dzięki temu będą mogli aktywnie w nich uczestniczyć np. włamać się do sieci testowej, używając technik opisanych przez wykładowców lub obronić się przed atakiem przeprowadzonym przez innych uczestników.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w hotelu AIRPORT OKĘCIE

Pełen opis konferencji oraz jej plan na oficjalnej stronie itunderground.org

kontakt: Gabriela Todorow
gabriela.todorow[at]itunderground.org

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.