Naciśnij ESC aby zamknąć

12 poprawek od Microsoft

Już w najbliższy wtorek (12 sierpnia), Microsoft opublikuje zestaw poprawek przeznaczonych dla produkowanego przez siebie oprogramowania. 12 poprawek, które zostaną udostępnione, będzie dotyczyć m.in. takich programów jak Internet Explorer, Media Player, Access, Excel i Power Point.

7 poprawek niweluje błędy uznane za krytyczne. Naprawiają one luki pozwalające na wykonanie dowolnego kodu na komputerze ofiary. Pozostałe błędy (występujące m.in. w systemach Windows, Outlook Express i edytorze Wordzie) otrzymały status „ważne”.

Niestety, nadal istnieją luki typu 0-day, które nie zostaną zlikwidowane przez nadchodzące poprawki. Są to podatności występuje w edytorze Word oraz kontrolce ActiveX dla Access.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.