Naciśnij ESC aby zamknąć

Zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www

Redakcja hack.pl zaprasza osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z atakowaniem i ochroną aplikacji, na organizowane przez firmę Securitum szkolenie autorskie.

Szkolenie zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www odbywa się w dniach: 21-23 lutego 2011, w Krakowie.

W trakcie warsztatów:

– zrealizujesz 30 ćwiczeń (jest to około 90% szkolenia)
– przećwiczysz takie podatności jak: LDAP injection, XPath injetcion, OS Command injection (4 warianty), SQL injection (second order, blind, na procedurę składowaną), kilka wariantów omijania mechanizmów uwierzytelniania, omijanie filtrów, i wiele, wiele więcej
– otrzymasz 1-miesięczną licencję na oprogramowanie burp suite pro
– otrzymasz zdalny dostęp do podatnych aplikacji – również po zakończeniu szkolenia

Warsztaty kierowane są do:

– programistów
– administratorów sieci i systemów.
– pracowników działów bezpieczeństwa.
– testerów oprogramowania
– osób zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji www.

Dodatkowe informacje oraz pełna agenda: szkolenie – zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.