Naciśnij ESC aby zamknąć

WSIiZ w Rzeszowie otrzymała tytuł Novell Academic Partner

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie otrzymała tytuł Novell Academic Partner. Oznacza to, że WSIiZ przygotowywać będzie polskie materiały szkoleniowe oraz kształcić nauczycieli z innych szkół, celem prowadzenia szkoleń firmy Novell w ramach programu edukacyjnego Novell Academic Training Partner (NATP).

Praktyczne doświadczenie w dziedzinie rozwiązań sieciowych, jakie może dać WSIiZ oraz certyfikat NCLP (Novell Certified Linux Professional) dają szansę uzyskania dobrze płatnego zatrudnienia, w następnej kolejności NCLE (Novell Certified Linux Engineer). Start programu planowany jest na 15 sierpnia 2006 roku. Zostanie też oddany do użytku portal administracyjny przeznaczony dla studentów WSIiZ oraz szkół przystępujących do programu NATP za pośrednictwem WSIiZ.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania specjalizować się będzie w szkoleniach zarówno z systemów operacyjnych SUSE Linux jak również NetWare. W ramach kursów NATP uczniowie i studenci posiadać będą możliwość otrzymania uznawanego na całym świecie, wysoko cenionego certyfikatu firmy Novell.

Źródło: media2.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.