Naciśnij ESC aby zamknąć

Worldwide Mandriva Install Party 2007 w Kielcach

Kielecka Grupa Użytkowników Linuksa serdecznie zaprasza na imprezę pt. “Worldwide Mandriva Install Party”, która odbędzie się 21 października o godzinie 16:00 w Wyższej Szkole Handlowej im. Bolesława Markowskiego na ul. Peryferyjnej 15 w Kielcach w budynku B.

Planowany jest krótki wykład wprowadzający, następnie przejście do właściwego tematu impezy, czyli instalacji darmowego i łatwego w obsłudze systemu.

Pokaz odbędzie sie na premierowym wydaniu systemu, w wersji 2007. Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy oraz na IRCnet, kanale #ck-lug.

Serdecznie zapraszamy,

Kielecka Grupa Użytkowników Linuksa, oraz HACK.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.