Naciśnij ESC aby zamknąć

Wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi

Organizacja popularyzująca wolne oprogramowanie IEA ACTUS (http://actus.org.pl IEA ACTUS) działająca przy PPLUG (Poznan Polish Linux User Group) (http://poznan.linux.org.pl) przygotowuje stanowisko na Przystanek Woodstock 2006. Ponownie jak przed rokiem prowadzić bedzie działalność informacyjną, propagując wolne oprogramowanie. Pod hasłem “Wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi” osoby uczestniczące w projekcie beda udzielać informacji na wszelkie tematy związane z IT.

Dla najbardziej zdecydowancyh i pełnych entuzjazmu słuchaczy przewidziano mały upominek: płyta z dystrybucją linuxa, by móc spróbowania własnych sił.

Wszyscy chetni do rozmowy na tematy zwiazane z ruchem opensource, ale i nie tylko proszeni są o kontakt na miejscu, w pasażu organizacji pozarządowych, logo pingwina.

Osoby pragnące pomóc proszone są o przyjście na wyżej wskazane miejsce, w razie możliwości o wcześniejszy kontakt z listą mailingową ACTUSa, oraz przejrzenie tymczasowej listy (http://poznan.linux.org.pl/wiki/index.php/Dyskusja:ACTUS/Projekty/woodstock) organizacyjnej przygotowań do wyjazdu.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.