Naciśnij ESC aby zamknąć

Warszawscy policjanci rozbili grupę piratów

Warszawscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę, która zajmowała się przemytem, kopiowaniem i rozprowadzaniem pirackich płyt DVD.

Funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją oraz Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali pięciu mężczyzn: 42-letniego Wiktora K., 38-letniego Mariusza G., 37-letniego Adama J., 35-letniego Alberta W. i 33-letniego Piotra Ch. Ponadto w Wesołej zlikwidowano magazyn, w którym grupa przechowywała, powielała i przygotowywała płyty do sprzedaży. Policjanci zabezpieczyli około 20 tysięcy nośników zawierających kilkaset pozycji filmowych, poligrafię, opakowania i sprzęt komputerowy do nielegalnego kopiowania krążków. Wartość zabezpieczonych przedmiotów przekracza 1,6 mln złotych.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.