Naciśnij ESC aby zamknąć

Szkolenia ISecMan

Firma ISecMan ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w cyklu szkoleń o tematyce bezpieczeństwa informacji elektronicznych opartych o najnowsze normy PN-ISO/IEC 27001:2007, PN-ISO/IEC 1779:2007.

Projektowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normami PN-ISO/IEC 27001:2007 i PN-ISO/IEC 17799:2007

* 28-29 maja 2008, Poznań

Podczas tego szkolenia zaprezentujemy najskuteczniejsze metody, zapoznamy uczestników z normami i na koniec, umożliwimy przystąpienie do egzaminu na tytuł Inżyniera Bezpieczeństwa-ISecMan. Już prawie 300 osób posiada ten certyfikat, zyskujący coraz większe uznanie na polskim rynku. Koszt tego egzaminu jest juz wliczony w cenę szkolenia. Można tylko zyskać!

Szacowanie i zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie zgodnie z wymogami normy PN-ISO/IEC 27001:2007

* 12-13 maja 2008, Warszawa

Podczas szkolenia przybliżymy wymagania normy PN-ISO/IEC 27001:2007 w zakresie zarządzania ryzykiem i szacowania ryzyka w organizacji, w kontekście praktycznych zastosowań tych wymagań w przedsiębiorstwach różnej wielkości. Przeprowadzimy analizę FMEA, analizę QFD, analizę statystyczną, projektowanie analizy, wybór metody analizy. A wszystko po to, aby praktycznie przygotować Państwa do samodzielnej pracy we własnym miejscu pracy.

Audyt bezpieczeństwa teleinformatycznego zgodny ze standardem PN-ISO/IEC 17799:2007

* 30 czerwca 2008r. w Warszawie

Możliwość przystąpienia do egzaminu i uzyskania certyfikatu: Inżyniera Bezpieczeństwa IsecMan z zakresu: Audyt bezpieczeństwa teleinformatycznego zgodny ze standardem PN-ISO/IEC, 17799:2007. Postaramy się pokazać jak wykorzystać cenioną metodykę LP-A do przeprowadzania audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego względem 127 punktów kontrolnych załącznika A normy PN-ISO/IEC 27001:2007, który odzwierciedla z kolei zawartość normy PN-ISO/IEC 17799:2007. Omówimy zarówno czynności, jakie powinny być wykonane podczas takiego audytu (ścieżka formalna i techniczna), jak i listę dokumentacji będącej jej produktem.

http://www.isecman.org/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.