Naciśnij ESC aby zamknąć

Sprawdź czy masz mocny Web

“Nie zapłacisz nic za audyt rozwiązań Web w Twojej firmie.. chyba, że znajdziemy błędy mogące wpłynąć na ciągłość realizacji procesów biznesowych Twojej organizacji” – z taką nietypową ofertą weszła na rynek firma zajmująca się audytem bezpieczeństwa – eleytt (eleytt.com).

Oferta skierowana jest szczególnie do portali oraz sklepów internetowych, gdzie autorskie rozwiązania CMS posiadają często liczne błędy, mogące w poważny sposób zaburzyć poprawne funkcjonowanie witryny i narazić właścicieli na poważne straty finansowe.

Pełna informacja dostępna jest na stronie:
http://eleytt.com/pl/oferta/sprawdz_swoje_rozwiazanie_web.html

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.