Naciśnij ESC aby zamknąć

SP3 wyciekł do Sieci

Trzeci dodatek do systemu operacyjnego Windows XP wyciekł do Sieci. Olbrzymi 370-megabajtowy zestaw poprawek wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Zawiera on bowiem sporo istotnych usprawnień.

SP3 dla Windows XP ma oficjalnie zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku. Nie wiadomo więc, czy wersja, która pojawiła się w Internecie, jest wersją ostateczną.

Użytkownik SP3 znajdzie w nim łaty do setek luk, które już zostały załatane oraz oprogramowanie usprawniające pracę samego systemu operacyjnego.

Źródło: ArcaBit

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.