Naciśnij ESC aby zamknąć

Securitum – Bezpieczeństwo sieci – szkolenie

Redakcja Hack.pl zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem sieci na organizowane przez firmę Securitum szkolenie autorskie.

Szkolenie “bezpieczeństwo sieci” odbywa się w dniach: 17-19 listopada 2010, w Krakowie.

W trakcie warsztatów:

– Wykonasz kilka klas ataków MitM w środowisku switchowanym< - Wykonasz atak na protokół routingu (RIPv2). - Wykonasz przechwycenie i modyfikację (niemal) dowolnej komunikacji sieciowej. - Zbadasz szczelność firewalla - stanowego oraz bezstanowego. - Wykonasz (niemal) dowolną fragmentację dowolnego ruchu IP. - Wykonasz fuzzing dla kilku protokołów sieciowych. - Zobaczysz w jaki sposób można ominąć systemy klasy IPS (Intrusion Prevention System). - Złamiesz dostęp do sieci chronionej przez IPsec. - Zobaczysz w jaki sposób otrzymać dostęp na poziomie systemu operacyjnego - poprzez SQL injection. - Zbudujesz własne narzędzie do testowania bezpieczeństwa sieci. - Otrzymasz w prezencie książkę - The Tao of Network Security Monitoring: Beyond Intrusion Detection
– Nauczysz się metod ochrony sieci

Dodatkowe informacje oraz pełna agenda: szkolenie z bezpieczeństwa sieci.

Zapraszamy również na inne szkolenia autorskie z bezpieczeństwa IT organizowane przez Securitum.

Na hasło hack.pl – rabat 100 zł od ceny uczestnictwa.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.