Naciśnij ESC aby zamknąć

Rejestracja na CONFidence 2008 już otwarta!

Fundacja PROIDEA zaprasza na czwartą edycję CONFidence – największej konferencji na temat bezpieczeństwa sieciowego w Polsce. CONFidence gromadzi nie tylko najlepszych polskich specjalistów, ale także uczestników i znakomitych prelegentów z całego świata. Do tej pory mogliśmy wysłuchać wykładów Łukasza Bromirskiego, Raoula Chiesa, Alexandra Kornbrusta i Dinisa Cruza.

W tym roku poziom będzie równie wysoki. Zaproszenie przyjęła już Joanna Rutkowska, znana przede wszystkim ze swoich badań z zakresu stealth technology (m.in. rootkity, backdoory sieciowe oraz ukryte kanały steganograficzne) oraz znakomitych prezentacji na konferencjach Black Hat, Hack In The Box oraz CCC.

Na CONFidence 2008 na pewno zobaczymy także Alessio Pennasilico, włoskiego specjalistę występującego jako prelegent na wielu międzynarodowych konferencjach takich jak Smau, Infosecurity, e-privacy, Linux Day, and OpenCon i zainteresowanego szczególnie firewallami, VoIP, pentestami i kryptografią. Po raz drugi do Krakowa przyjedzie Raoul Chiesa, jeden z pierwszych włoskich hakerów oraz Stefania Ducci, niezależny kryminolog prowadzący międzynarodowy program badawczy mający na celu stworzenie profilu hakera.

CONFidence to nie tylko konferencja, ale przede wszystkim spotkanie ludzi zainteresowanych bezpieczeństwem sieciowym oraz wymiana doświadczeń i dyskusje z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

Każdego roku na CONFidence w Krakowie spotyka się prawie 300 uczestników – specjalistów z sektora rządowego, bankowego, policji i prokuratury oraz przedstawicieli firm komercyjnych, środowiska akademickiego, researcherów i developerów. Dołącz do nich!

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z promocyjnej ceny wczesnej rejestracji!

Więcej informacji na stronie: http://confidence.org.pl/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.