Naciśnij ESC aby zamknąć

Problemy z poprawką MS06-034 dla IIS

Microsoft informuje, że osoby, które używają Internet Information Services (IIS) pod kontrolą systemu Windows Server 2003, powinny upewnić się, że ubiegłotygodniowe poprawki zostały prawidłowo zainstalowane.

Miały one załatać znaną lukę w Active Server Pages. Firma z Redmond informuje jednak, że poprawki MS06-034 nie zawsze dobrze się instalują, jeśli podczas instalacji w systemie wyposażonym w Service Pack 1 uruchomiony był IIS. W takiej sytuacji instalator nie ma dostępu do pliku ASP.DLL i wadliwa biblioteka nie zostaje zastąpiona jej poprawioną wersją.

Źródło: ArcaBit

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.