Naciśnij ESC aby zamknąć

Problem SM-zupełny

Klienci SUPERMEDIA to m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Gospodarki i Pracy, PKN ORLEN, Bank BPH, Bank Ochrony Środowiska, Citibank Handlowy, Grupa PZU, ING Bank. Hasło SM to: Misją SUPERMEDIA jest świadczenie wysokiej jakości usług związanych z Internetem.

Stanowisko firmy Supermedia:

“SUPERMEDIA Interactive informuje, że omawiany błąd został usunięty już ponad tydzień temu, poza tym zostały zmienione wszystkie dane dostępowe, które mogły zostać skradzione.”

Potwierdzamy.

“Jednocześnie, przeprowadzony audyt wykazał brak szkód w systemach”

Informacja nie została potwierdzona.

Firma SM miała poważny problem z bezpieczeństwem, poniżej prezentujemy dowody.

Ujawnione informacje mają charakter informacyjny; wszelakie informacje, które
mogłyby mieć negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa Supermedia, zostały
pominięte. Za informacje dziękujemy Łukaszowi Dróżce.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.