Naciśnij ESC aby zamknąć

OWASP Security Day

Od 5 do 12 września na całym świecie trwa Global Security Week! W Nowym Jorku, Bostonie, Waszyngtonie jak również we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Polsce i Turcji odbędą się bezpłatne spotkania OWASP Chapter.

Spotkanie entuzjastów OWASP w Polsce odbędzie się w Krakowie 6 września 2007 na AGH w sali 104 w budynku D1

Gościem spotkania będzie Robert Pająk, szef działu bezpieczeństwa portalu Interia.pl. Robert współpracuje jako ekspert z licznymi firmami i organizacjami w kraju i zagranicą zajmującymi się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji. Zaproszenie przyjął także Przemysław Skowron, Architekt Systemów (specjalizacja:bezpieczeństwo infrastruktury) i niezależny konsultant ds.bezpieczeństwa IT, uczestnik Spring of Code 2007 (OWASP). Wystąpi także Jarosław Sajko, polski specjalista do spraw bezpieczeństwa aplikacji, który udowadnia, że Polska nie jest informatycznym zaściankiem.

Agenda spotkania:

18.00 – 19.00 Robert ‘shadow’ Pajak OWASP
19.00 – 20.00 Przemyslaw ‘rezos’ Skowron OWASP SPoC
20.00 – 21.00 Test Penetracyjny – OWASP w praktyce
Nie zabraknie też czasu na kawę i przekąskę.

Zapraszamy na OWASP Security Day!. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu napisz anna.kolodziejczyk(at)proidea.org.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.