Naciśnij ESC aby zamknąć

OWASP na CONFidence w Krakowie

Podczas konferencji poświęconej bezpieczeństwu CONFidence 2007 odbędzie
się inauguracja polskiej agendy projektu OWASP

Ta dostępna dla każdego międzynarodowa społeczność, skutecznie ułatwia organizacjom tworzenie, zakup oraz utrzymanie bezpiecznego oprogramowania. Członkowie projektu otrzymują duży rabat na udział w konferencji.

Kolejnym novum oraz niewątpliwie następstwem ekspansji światowej CONFidence jest wprowadzenie tłumaczeń symultanicznych.

Więcej na 2007.confidence.org.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.