Naciśnij ESC aby zamknąć

OWASP

Fundacja PROIDEA oraz IAESTE zapraszają na kolejne spotkanie OWASP , międzynarodowej organizacji działającej na rzecz poprawy bezpieczeństwa aplikacji. Na spotkaniu omówione zostaną formalne zasady współpracy oraz zbliżające się wydarzenia, w które zaangażowani są ludzie związani z projektem OWASP.

Plan spotkania:

17.15 – 17.30 Rozpoczęcie spotkania, przestawienie projektu OWASP
17.30 – 17.45 WarGame
17.45 – 18.45 Filip Palian – Introduction to Web Applications Security
18.45 – 19.45 TBD
19.45 – 20.15 Panel dyskusyjny

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2008 roku o godzinie 17.15 na terenie Politechniki Krakowskiej, ul. Warszawska 2, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej w Audytorium I

Zapraszamy wszystkich programistów oraz osoby zajmujące się bezpieczeństwem informatycznym!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.