Naciśnij ESC aby zamknąć

Nowy monitor Full HD od Acera

Acer wprowadził nowy panoramiczny monitor wyświetlający obraz Full HD 1920×1080 pikseli.

Model H233H podświetlany jest diodami LED co zapewni lepszą jakość obrazu oraz mniejsze zużycie energii. Czas reakcji matrycy wynosi 5ms, a kontrast to 40000:1

Jasność będzie na poziomie 300 CD/m2, częstotliwość 75Hz. Posiada również dwa 1,5 watowe głośniki.

Komunikacja z urządzeniem będzie możliwe przez D-Sub, DVI oraz HDMI. Cena monitora będzie wynosiła $230 co jest stosunkowo niską ceną.

Źródło: tcmagazine.com

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.