Naciśnij ESC aby zamknąć

Napływ pozwów o piractwo

Firma US Copyright Group pozywa w imieniu niezależnych studiów filmowych 20 tys. użytkowników sieci P2P za łamanie praw autorskich. Kolejne 30 tys. osób ma być odnalezionych w przeciągu następnych 5 miesięcy.

Bój toczy się głównie między takimi tytułami jak [i]Far Cry, Steam Experiment, Uncross The Stars albo Call of the Wild 3D.[/i] Prawnicy firmy US Copyright Group wychodzą z założenia, iż nakładanie na piratów wysokich kar pieniężnych przyczyni się to do zmniejszenia piractwa.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.