Naciśnij ESC aby zamknąć

Miliony ludzi nadal otwiera spam!

To przerażające, że po mimo rosnącej wiedzy na temat niebezpieczeństw w Internecie, ludzie nadal otwierają, mało tego, klikają w linki w wiadomościach śmieciach (czyt. Spam).

Firma Ipsos Public Affairs Messaging Anti-Abuse Working Group (MAAWG) przeprowadziła sondaż (PDF), którego przerażające wyniki możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: news.cnet.com

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.