Naciśnij ESC aby zamknąć

meetBSD 2007

Ogólnopolska konferencja meetBSD poświęcona systemom uniksowym, przede wszystkim z rodziny BSD zbliża się wielkimi krokami. W tym roku impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-18 listopada. Swoje prelekcje poprowadzą osoby należące do oficjalnych grup tworzących systemy BSD, w tym również goście z zagranicy oraz przedstawiciele firm związanych lub współpracujących ze środowiskiem uniksowym.

meetBSD to cykliczna już, ogólnopolska konferencja poświęcona systemom uniksowym, przede wszystkim z rodziny BSD (FreeBSD, OpenBSD, NetBSD). To możliwość uzyskania najświeższych informacji dot. w/w środowisk, poznania najnowszych, wykorzystywanych technologii, zapoznania osób oraz firm, które na co dzień oddają się pracy z w/w systemami, a także jest to miejsce wymiany poglądów, spostrzeżeń, rozwiązywania wszelkiej maści problemów i niejasności technicznych.

Wartość merytoryczna konferencji ma dla organizatorów priorytetowe znaczenie. W związku z tym zarówno we wcześniejszych jak i w obecnej edycji wykładowcami będą osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie środowisk uniksowych, ich integracji i tworzenia oraz uczestnictwa w projektach programistycznych.

Uczestnikami meetBSD są przede wszystkim osoby bezpośrednio związane ze środowiskiem uniksowym, administratorzy sieci, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo teleinformatyczne, programiści, inżynierowie wsparcia technicznego oraz specjaliści. Z pewnością nie zabraknie osób które systemami uniksowymi zajmują się hobbystycznie lub naukowo i dla których taka forma spotkania jest niezastąpioną okazją do znacznego poszerzenia swojej wiedzy.

Więcej informacji na stronie: http://2007.meetbsd.org/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.