Naciśnij ESC aby zamknąć

Materiały z Black Hat Japan dostępne online

5-10 października odbyła się konferencja Black Hat w Japoni. Otwierającym mówcą był znany wszystkim z niedawnych wydarzeń i wciąż aktualnym tematem zatruwania DNS – Dan Kamiński.

Omówiono tam również zmieniające się oblicze wojny cybernetycznej, jak się wzbogacić “The Black Hat way” , mówiono o hakowaniu Maców czy Symbiana, wyciąganiu tajnych algorytmów z hardware i wiele innych ciekawych tematów.

Materiały są dostępne pod poniższym adresem po angielsku a w części przypadków podatkowo po Japońsku.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.