Naciśnij ESC aby zamknąć

Lista błędów i exploitów z dnia 23.07

Kolejne luki i exploity. To lista błędów opublikowanych wczoraj. Dzis wieczorem udostępnię listę luk z dziś. Po raz drugi prezenutuję je w skróconej formie, na zasadzie nazwy błędu i linku pod którym można dowiedzieć się więcej, pobrać źródła itp.

XSS w serwisie paypal.com
więcej…

PhpHostBot “page” File Inclusion Vulnerability
więcej…

PhpLinkExchange “page” File Inclusion Vulnerability
więcej…

PHP Forge <= 3 beta 2 (cfg_racine) Remote File Inclusion Vulnerability więcej... D-Link Router UPNP Stack Overflow Denial of Service Exploit (PoC) więcej... MiniBB Forum <= 1.5a Remote File Include (news.php) więcej... DotClear : Multiples Full Path Disclosure więcej... com_trade Remote File Inclusion (mosConfig_absolute_path) więcej... BLOG:CMS <= 4.0.0j - XSS and cookie disclosure więcej... Savant2 Remote File Include Vulnerability [dla Mambo, Joomla] więcej... MicroGuestBook Remote XSS Attack więcej... Fire-Mouse TopList <=v1.1 - XSS więcej... Low security hole affecting IPCalc's CGI wrapper więcej... MiniBB Forum <= 1.5a Remote File Include (search.php-whosOnline.php) więcej... Microsoft Internet Explorer DOS Vulnerability więcej... Advanced Guestbook 2.4 for phpBB - Multiple XSS and SQL-Injection Vulnerabilities więcej...

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.