Naciśnij ESC aby zamknąć

Krytyczna aktualizacja Joomla

Joomla! jeden z najpotężniejszych, profesjonalnych systemów zarządzania treścią stron internetowych (CMS) wydał kolejne uaktualnienie oznaczone wersją 1.0.11 [ sunbird ]

Developerzy wręcz rozkazują użytkownikom aktualizację ze względu na wypuszczenie czterech poprawek bezpieczeństwa o wysokim priorytecie, czterech poprawek o średnim zagrożeniu oraz osiemnastu o niskim stopniu. Wraz z aktualizacją zostało naprawionych 25 błędów programistycznych.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.