Naciśnij ESC aby zamknąć

Kraków najbardziej (nie)bezpieczny

W dniach 12 i 13 maja Kraków gościć będzie znakomitych specjalistów z branży IT Security. Przybędą z całego świata, aby swoją wiedzę przekazać uczestnikom konferencji CONFidence 2007

Jest to pierwsza atrakcja tej rangi nie tylko w Polsce, ale też środkowej części Europy. Łącznie przedstawionych zostanie prawie 30 wykładów w językach angielskim i polskim. Atrakcją konferencji roku 2’007 będzie pokaz sprzętu szpiegowskiego.

Do dnia 28. 02. 2007 rejestracja uczestników tańsza jest o 95 zł. Liczba dostępnych miejsc zmniejsza się w bardzo szybkim tempie – konferencja cieszy się zainteresowaniem gości z zagranicy.

Warto zarejestrować się już teraz!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.