Naciśnij ESC aby zamknąć

Konkurs HACK.pl – wygraj wejściówkę na CONFidence 2010

confidence 2010
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie: “Najlepszy artykuł związany z tematyką bezpieczeństwa IT”.

Każdy kto do 10 maja b.r. prześle na nasz adres: portal[at]hack.pl napisany przez siebie artykuł weźmie udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wejściówka na konferencję CONFidence 2010!

Regulamin konkursu:

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na najlepszy artykuł związany z tematyką bezpieczeństwa IT. Organizatorem konkursu jest portal HACK.pl.

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto w wyznaczonym terminie nadeśle pracę o odpowiedniej tematyce.
2. Konkurs trwa od 16 kwietnia do 10 maja 2010.
3. Prace na konkurs należy nadsyłać na adres portal[at]hack.pl w temacie wpisując ‘Konkurs’
4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 maja 2010.
5. Każdy uczestnik może przesłać jeden lub więcej artykułów.
6. Artykuł może mieć dowolną długość. Nie są narzucane żadne ograniczenia.
7. Osoby biorące udział w konkursie muszą podać swoje prawdziwe Imię i Nazwisko.
8. Uczestnik konkursu składając swój artykuł oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do artykułu.
9. Wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych: imię, nazwisko.
10. Portal HACK.pl nie jest zobowiązany do zwrotu nadesłanych materiałów, ani do zwrotu kosztów wynikających z przygotowań artykułu.
11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji nienagrodzonych artykułów na portalu HACK.pl
12. Nagrodą główną jest wejściówka na konferencje CONFidence 2010, która odbędzie się w dniach 25-26 mają b.r. w Krakowie.
13. Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na portalu HACK.pl zaraz po zakończeniu konkursu.
14. Wysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na opublikowanie nadesłanego artykułu na portalu HACK.pl

O CONFidence:

Czołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników – wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 25-26 maja 2010 w Krakowie!

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, Hackers’ Movie Night oraz Capture the Flag. Zachęcamy też do wzięcia udziału w konkursie na liderów społeczności IT security.

confidence_6.jpg

Więcej informacji o: CONFidence 2010

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.