Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja BIN GigaCon 2006

Zapraszamy do udziału w siódmej polskiej edycji konferencji BIN GigaCon 2006.

BIN GigaCon 2006 jest najwiekszą w Polsce konferencją poświęconą bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych, która co roku gromadzi 800 – 1000 osób.

Konferencja odbędzie się 7-8 września w hotelu Marriott w Warszawie i jest bezpłatna dla uczestników – prowadzona jest weryfikacja zgłoszeń.

Konferencja kierowana jest do osób na stanowiskach: kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz do wszystkich innych odpowiedzialnych za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmach, instytucjach, szkołach itp.

W tym roku, oprócz stałych sesji tematycznych, przewidziany jest wykład inauguracyjny na temat cyber terroryzmu oraz sesja poświęcona zabezpieczaniu przed szkodliwymi treściami w internecie.

Gościem specjalnym będzie Dr. Vladimir A. Golubev – twórca Cyber Crime Research Center na Ukrainie.

Podczas konferencji będzie organizowany konkurs ” Złoty BIT” – wybór najlepszego produktu.

Portal HACK.pl objął patronat medialny nad konferencją.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.