Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja ISAC

isac_logo.jpgRozpoczęła się rejestracja na Studencką Konferencję Naukową ISAC poświęconą zagadnieniom w branży IT. Konferencja odbędzie się w dniu 26 maja 2010 roku na Politechnice Rzeszowskiej. ISAC to konferencja poruszająca zagadnienia branży IT. Jest to już druga edycja. Zostanie ona poświęcona nowościom w informatyce, nowym trendom, technologiom i rozwiązaniom.

Zróżnicowane prelekcje dają szanse poszerzenia wiedzy z wybranych zagadnień oraz możliwość poznania specjalistów z tej dziedziny. Konferencja jest skierowana do wszystkich, a więc od specjalistów branży IT po osoby interesujące się informatyką. Jak informują organizatorzy, nie ma znaczenia czy jest się uczniem, studentem czy pracuje się zawodowo. W programie znajdują się tematy poruszające zagadnienia wirtualizacji, odzyskiwania danych, metod walki z wirusami, sieciami VPN, diagnostyki systemów Linux oraz zagadnieniami Infrastruktury Klucza Publicznego.

Uczestnictwo w konferencji ISAC jest bezpłatne. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji: http://www.isac.pl/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.