Naciśnij ESC aby zamknąć

Hackers on a Plane na CONFidence!

W tym roku na konferencji CONFidence pojawią się członkowie projektu Hackers on a Plane. Czym jest HoaP? To grupa entuzjastów z USA pod dowództwem Nick’a Farr’a, współzałożyciela Hacker Foundation i współtwórcy jednego z pierwszych Hackerspace w USA – HacDC.

Oba przedsięwzięcia stawiają sobie za cel tworzenie formalnych i otwartych hackerskich społeczności oraz miejsc gdzie lokalni programiści oraz elektronicy mogą się spotykać, pracować, a także dzielić się swoimi osiągnięciami inspirując przez to innych.

Hackers on a Plane uczestniczy regularnie w takich międzynarodowych wydarzeniach jak DefCon, CCC oraz HAR. Europejscy hackerzy i twórcy HoaP usilnie pracują nad poszerzeniem hackerskiego ducha w świecie, uświadamiając wszystkim, że hackerzy to nie są przestępcy, lecz kreatywni ludzie, którzy potrafią sprawić, że urządzenia będą pracowały inaczej i wykonywały rzeczy do których nie zostały oryginalnie stworzone.

W tym roku przedstawiciele HoaP zdecydowali się na wzięcie udziału w 3 następujących po sobie konferencjach SIGINT, CONFidence oraz ph-neutral. Nie można przegapic okazji, aby porozmawiać z tymi niesamowitymi i interesujacymi ludźmi. Być może zainspirują oni również Was do stworzenia własnej lokalnej hackerskiej społeczności.

Więcej o Hackers on a Plane można znaleźć na stronie: http://www.hackersonaplane.info

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.