Naciśnij ESC aby zamknąć

IT Underground Praga 2007

Czy warto dbać o bezpieczeństwo IT? Taki temat przewodni panelu dyskusyjnego podczas IT Underground Praga (7-9 Marca 2007) dał zarówno uczestnikom jak i prelegentom dużo do myślenia.

Konferencja została stworzona właśnie dla ludzi, którzy biorą na poważnie kwestie bezpieczeństwa systemów IT.

Podczas dwudniowej konferencji, której agenda w większości składa sie z tzw. BYOL’i (Bring Your Own Laptop – Przynieś Własnego Laptopa) za każdym razem przyciąga dziesiątki specjalistów z całego świata, zarówno jako uczestników jak też prelegentów.

Nowością podczas praskiej edycji było przeprowadzenie jednodniowego warsztatu, który okazał sie strzałem w dziesiątkę. O exploitach cały dzień opowiadał i uczył Saumil Shah – znany na całym świecie specjalista oraz prelegent największych konferencji.

Grupa 15 prelegentów pomogła stworzyć agendę konferencji, którą uczestnicy zapamiętają na długo. Najlepsi z najlepszych ze swoimi najświeższymi pomysłami przyjechali z całego świata – Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Austria, Czechy,Stany Zjednoczone, Tajwan, Indie.

Tak międzynarodowe towarzystwo było gwarancja sukcesu – bez nich nie byłoby gwarnej, pełnej humoru i dłuuugich rozmów konferencji!

To właśnie IT Underground.

Jeżeli razem z nami chcesz poczuć klimat Pragi lub przedsmak Dublina oraz Warszawy, wejdź na www.itunderground.org

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.