Naciśnij ESC aby zamknąć

Gracz domaga się 5 milionów odszkodowania od Microsoft

Jeden z mieszkańców Kalifornii, który lubi pograć w grę Halo, pozwał do sądu Microsoft oraz firmę Bungie producenta tytułu, wszystko dlatego, że program nie działał prawidłowo.

Klienci, którzy posiadają wadliwy nośnik mogą go zwrócić lub wymienić na nowy.

Jednak Randy Nunez postanowił poszukać innego rozwiązania i złożył w sądzie pozew zbiorowy przeciwko Microsoft i Bungie, żądając 5.000.000 dolarów odszkodowania.

W pozwie Nunez informuje, że podczas granie w Halo 3, Xbox 360 zawiesza się i przestaje działać. Microsoft w ubiegłym miesiącu informował, że taki błąd się pojawia jednak przedstawiciele firmy nie chcieli podać do wiadomości, co powoduje jego występowanie.

Ciekawe jaki będzie finał tej sprawy…

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.