Naciśnij ESC aby zamknąć

Google wyręcza webmasterów

Google zamierza wprowadzić kolejną funkcję do swojej usługi Webmaster Tools. Wszyscy, którzy korzystający z dobrodziejstw Webmaster Tools będą otrzymywać informacje o nieaktualnej wersji oprogramowania CMS, z którego korzystają.

Już wkrótce rozpoczną się testy nowej funkcjonalności, w ramach których do 5-6 tysięcy osób zostaną wysłane powiadomienia o zdezaktualizowanych wersjach popularnego skryptu blogowego WordPress.

Google wprowadza alarmowanie webmasterów, w celu uchronienia ich przed działaniem spamerów, którzy atakują głównie witryny korzystające ze starszych wersji systemów CMS.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.