Naciśnij ESC aby zamknąć

FBI ma zdalny dostęp do telefonów komórkowych?

Zgodnie z informacjami ujawnionymi podczas procesu członków mafii w USA, FBI ma rzekomo możliwość zdalnego dostępu do telefonów komórkowych dzięki czemu może nagrywać rozmowy nawet gdy nie są prowadzone przez telefon.

Ze względu na jakiś błąd można uzyskać dostęp do telefonu, aktywować mikrofon i wysłać zapis nagrania bezpośrednio do FBI. Nie ujawniono nazw producentów ani modeli telefonów. Fakt, który ciekawi najbardziej mówi o tym, że by tego dokonać telefon nie musi nawet być włączony.

Oto co powiedział sędzia Lewis Kaplan ‘Urządzenie działało bez względu na to czy telefon był włączony czy nie, przechwytując rozmowy w jego zasięgu, bez względu na to gdzie się znajdował’

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.