Naciśnij ESC aby zamknąć

EBK przyznał się do włamania

Christopher Alen Lewis (znany jako EBK), przyznał się do ataku na domenę amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej Comcast w 2008 roku. Grozi mu do 5 lat więzienia oraz 250 000 dolarów grzywny.

Christopher wraz z dwoma wspólnikami wykorzystali błąd w konsoli Domain Management Console używanej przez rejestratora Network Solutions.

Odwiedzający stronę Comcast.net byli przekierowywani na stronę, na której widniał komunikat: ?KRYOGENIKS EBK and DEFIANT RoXed COMCAST sHouTz To VIRUS Warlock elul21 coll1er seven?.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.