Naciśnij ESC aby zamknąć

Czyżby Vista znowu złamana ?

Na stronie KezNews.com pojawił się nowego rodzaju “crack” dla systemu Windows Vista. Tym razem skupiono się na zatrzymaniu zegara odliczającego 30 dni dla aktywacji. Cała sztuczka polega na manipulacji datą podczas instalacji systemu oraz użycia specjalnego “programu” który ponoć ma zatrzymać odliczanie systemu.

W sieci pojawił się też sposób na usunięcie z systemu poprawki “Windows Vista Validation Update KB929391” mającej deaktywować nielegalnie aktywowaną Viste oraz umożliwić jej ponowną, nielegalną aktywację. Czyżby piraci wygrywali walkę z Microsoft-em ? Czas pokaże. Jak dotąd istnieją 3 sposoby na używanie pirackiej Visty a Microsoft wydał aktualizacje de-aktywacyjną tylko dla jednego sposobu, której nikt nie musi instalować w systemie jeżeli nie chce…

Źródło: Centrum Windows

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.