Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence Security Evangelist

Organizatorzy konferencji CONFidence zapraszają wszystkich zaangażowanych w poprawę bezpieczeństwa IT w Polsce do udziału w prestiżowym konkursie, który wyłoni liderów społeczności IT security w Polsce.

Konkurs CONFidence Security Evangelist podzielony jest na 5 kategorii:

• Blog o bezpieczeństwie IT w języku polskim
• Blog o bezpieczeństwie IT w języku angielskim
• Serwis o bezpieczeństwie IT w języku polskim
• Serwis o bezpieczeństwie IT w języku angielskim
• Polski hacker
• Polski dziennikarz
• Polski polityk.

Wejdź na stronę konkursu i dowiedz się kto stoi na czele społeczności IT security, na jakim portalu można przeczytać najlepsze, najbardziej profesjonalne i techniczne artykuły, kto najaktywniej bloguje o błędach, dziurach i lukach w zabezpieczeniach oraz jacy politycy i dziennikarze są najbardziej zasłużeni dla hackerów w Polsce. Wyniki konkursu zależą także od Ciebie!

Już teraz możesz zgłaszać kandydatów i głosować w konkursie na stronie:

http://2009.confidence.org.pl/konkurs/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.