Naciśnij ESC aby zamknąć

#BSidesWarsaw 2015

Zapraszamy na konferencje #BSidesWarsaw 2015, która odbędzie się w dniach 9-11.10.2015 r. w Państwo Miasto przy ul. Andersa 29 w Warszawie (podobnie jak w roku poprzednim).

Do 2.07.2015 r. trwało Call For Papers – praktycznie wszystkie okienka zostały wypełnione – wystąpią takie osoby jak
◦ Tomasz Bukowski (NASK)
◦ Adam Haertle (ZaufanaTrzeciaStrona oraz UPC)
◦ Gaweł Mikołajczyk (CISCO)
◦ Borys Łącki (BotHunters oraz Logicaltrust)
◦ Mirosław Maj (Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń)

Od 3.07.2015 r. ruszyła rejestracja na wydarzenie poprzez Evenea (http://bsideswarsaw2015.evenea.pl/) – potrwa praktycznie do samej konferencji.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, natomiast płatny jest identyfikator (nie jest konieczny!). który można zakupić w cenie 5zł+23% VAT = 6,15 zł.

Na chwilę obecną wiemy o organizacji rozgrywek podczas samej konferencji:
◦ CTF
◦ hackme
◦ a także w miarę możliwości zostaną uruchomione serwery gier

Afterparty odbędzie się pomiędzy 1 a 2 dniem konferencji.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.