Naciśnij ESC aby zamknąć

Błędy w oprogramowaniu

Michał Bućko, konsultant ds. bezpieczeństwa z firmy Eleytt, znalazł kilka poważnych błędów w oprogramowaniu, między innymi w Mozilla Firefox, GDATA Antivirus, VMware…

Oto potwierdzenie doniesień dotyczących luk:

CA Erwin Datatype Standards File Denial of Service Vulnerability
http://www.securityfocus.com/bid/26007

G DATA Antivirus SelectPath() ScanObjectBrowser.dll Buffer Overflow…
http://www.securityfocus.com/bid/26008

CA eTrust ITM r8.1 Web Console Script Redirection Vulnerability
http://www.securityfocus.com/bid/26013

VMware Virtual Disk Mount Service Local Denial of Service Vulnerability
http://www.securityfocus.com/bid/26025

CA eTrust ITM r8.1 iTechnology SPIN Web Interface Sensitive…
http://www.securityfocus.com/bid/26012

Mozilla Firefox ParseFTPList Remote Denial of Service Vulnerability
http://www.securityfocus.com/bid/26159

Zaptel SetHDLC.C Local Buffer Overflow Vulnerability
http://www.securityfocus.com/bid/26160

Warto wspomnieć, że Michał Bućko w najbliższym czasie pojawi sie na konferencji IT Underground 2007, na którą portal HACK.pl gorąco zaprasza!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.