Naciśnij ESC aby zamknąć

Bezpieczne Gadu-Gadu

Bezpieczne Gadu-Gadu – pod tą nazwą rozpoczęła się akcja informacyjna skierowana do użytkowników najpopularniejszego polskiego komunikatora Gadu-Gadu mająca na celu uświadomienie jakie zagrożenia czyhają na internautów każdego dnia.

Na stronie http://bezpieczne.gadu-gadu.pl można znaleźć pomocne informacje o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu oraz pobrać specjalny program “Bezpiecznik” służący do usuwania określonego złośliwego oprogramowania.

Akcja prowadzona jest wspólnie przez Gadu-Gadu i CERT Polska, zespół działający w ramach NASK. Specjaliści CERT napisali specjalny, dedykowany dla użytkowników Gadu-Gadu program, obecnie dostępny w wersji 1.0.ą.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.