Naciśnij ESC aby zamknąć

Bezpieczeństwo systemów IT – szkolenie

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem IT na organizowane przez firmę Securitum szkolenie autorskie. Szkolenie bezpieczeństwo systemów IT odbywa się w dniach: 10-11 czerwca 2010, w Warszawie.

Szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak:

  • Elementy bezpieczeństwa informacji
  • Elementy kryptografii
  • Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa warstwy sieciowej
  • Bezpieczeństwo systemów operacyjnych
  • Bezpieczeństwo wybranych elementów oprogramowania infrastruktury
  • Bezpieczeństwo aplikacji

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje ponadto książkę: “Counter Hack Reloaded: A Step-by-Step Guide to Computer Attacks and Effective Defenses (2nd Edition)”

Dodatkowe informacje oraz pełna agenda: [u]szkolenie – bezpieczeństwo systemów IT[/u].

Na hasło hack.pl – rabat 100 zł od ceny uczestnictwa.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.