Naciśnij ESC aby zamknąć

‘American Gangster’ w P2P wcześniej niż w kinie

W sieciach P2P pojawił się najnowszy film Ridley’a Scotta – “American Gangster”. W informacji tej nie byłoby nic szczególnie zaskakującego, gdyby nie fakt, iż film ten dopiero za kilka dni trafi na ekrany kin. Co więcej, jak donosi The Wall Street Journal, przedstawiciele wytwórni Universal Studios przyznają, iż nie mają pojęcia, jak mogło dość do tego “wycieku”…

Premiera kinowa filmu zaplanowana jest dopiero na najbliższy piątek (2 listopada) – jednak już od kilku dni “American Gangster” dostępny jest w sieciach bezpośredniej wymiany plików oraz na pirackich DVD.

Przedstawiciele producenta filmu – wytwórni Universal Studios – przyznają, że nie wiedzą, w jaki sposób film trafił do Sieci. Firma nie udostępniała nikomu płyt z filmem (nie przekazano go ani dziennikarzom, ani członkom Amerykańskiej Akademii Filmowej), zaś dostęp do cyfrowego materiału wideo miała jedynie niewielka grupa zaufanych pracowników US.

Źródło: PC World Komputer

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.