Naciśnij ESC aby zamknąć

51 poprawek Oracle’a

Oracle, jak co kwartał przedstawił zestaw 51 poprawek bezpieczeństwa. Zamykają one między innymi pięć poważnych luk, które można wykorzystać do przeprowadzenia zdalnych ataków.

Luki znaleziono w następujących produktach Oracle’a: Oracle Database (27 poprawek), Oracle Application Server (11 poprawek), Oracle E-Business Suite (8 poprawek), Enterprise Manager Database Control (2 poprawki), a także Peoplesoft Enterprise (3 poprawki).

Pakiet zostanie udostępniony w najbliższych dniach.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.