Naciśnij ESC aby zamknąć

Znamy niektóre atrakcje meetBSD 2006!

meetBSD 2006, trzecia edycja konferencji poświęconej systemom unixowym zbliża się wielkimi krokami. Wychodząc na przeciw licznym pytaniom o pozamerytoryczne aspekty konferencji organizatorzy postanowili częściowo podzielić się wiedzą na temat planowanych atrakcji meetBSD 2006.

Pierwszego dnia w godzinach wieczornych zostanie zorganizowane spotkanie integracyjne dla wszystkich pełnoletnich uczestników konferencji. Impreza odbędzie się w klubie Extravaganza, który w Warszawie znany jest ze świetnego klimatu, nietuzinkowego wystroju oraz świetnej muzyki. Będzie to spotkanie zamknięte, wyłącznie dla uczestników meetBSD. Dla każdego przewidziane są darmowe napoje (nie tylko gazowane), konkursy z ciekawymi i wartościowymi nagrodami oraz niespodzianki.

Imprezę poprowadzą zawodowi konferansjerzy/aktorzy, natomiast czas wolny umilać będzie muzyka serwowana przez profesjonalnego DJ’a. Jedną z nagród będzie licencja dla 10 użytkowników oprogramowania CERB firmy Wheel – zdobywającego coraz większą popularność systemu uwierzytelnienia użytkowników z wykorzystaniem telefonu komórkowego (więcej informacji o systemie znajdą Państwo na stronie http://cerb.wheel.pl).

Na spotkaniu zorganizowana będzie również aukcja, gdzie do licytacji wystawiona zostanie książka z podpisami obecnych na konferencji committerów FreeBSD. Uzyskana kwota przekazana zostanie w całości na FreeBSD Foundation. Ponadto wszyscy uczestnicy konferencji meetBSD 2006 otrzymają kod upoważniający do zakupu książek wydawnictwa O’REILLY z rabatem 40%!

Zapowiada się naprawdę bardzo interesująca impreza, na którą raz jeszcze serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.