Naciśnij ESC aby zamknąć

Zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką zabezpieczania aplikacji webowych przed atakami, redakcja hack.pl zaprasza na organizowane przez firmę Securitum szkolenie autorskie.

Szkolenie zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www (zobacz pełną agendę) odbywa się w dniach: 28-30 września 2011r. w Krakowie.

W trakcie warsztatów:

– zrealizujesz 30 ćwiczeń (jest to około 90% szkolenia)
– przećwiczysz takie podatności jak: LDAP injection, XPath injetcion, OS Command injection (4 warianty), SQL injection (second order, blind, na procedurę składowaną), dwa zasadnicze typy XSS, kilka wariantów omijania mechanizmów uwierzytelniania, omijanie filtrów, i wiele, wiele więcej
– poznasz metody ochrony przed atakiem na każdą z omawianych podatności
– zrealizujesz ćwiczenia na realnych aplikacjach
– otrzymasz 1-miesięczn± licencję na oprogramowanie burp suite pro
– otrzymasz zdalny dostęp do podatnych aplikacji – również po zakończeniu szkolenia

Warsztaty kierowane są do:

– programistów
– administratorów sieci i systemów
– pracowników działów bezpieczeństwa
– testerów oprogramowania
– osób zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji www.

Dodatkowe informacje oraz pełna agenda: szkolenie – zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.