Naciśnij ESC aby zamknąć

Wygraj książkę “Sztuka podstępu. Łamałem ludzi nie hasła”


Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników portalu HACK.pl do wzięcia udziału w konkursie, organizowanym przez nasz portal i wydawnictwo Helion w którym można wygrać 10 książek II wydania bestselleru “Sztuka podstępu. Łamałem ludzi nie hasła.”

Aby stanąć przed szansą wygranej należy poprawnie odpowiedzieć na trzy proste pytania, następnie Nazwiska zwycięzców zostaną wyłonione metodą losowania spośród poprawnych zgłoszeń.

Pytania:

1. Kiedy w Polsce ukazało się I wydanie książki “Sztuka podstępu. Łamałem ludzi nie hasła.”
2. Pod jakim pseudonimem znany jest Kevin Mitnick?
3. Kto pomógł FBI w schwytaniu Kevina Mitnicka?

Regulamin konkursu:

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs organizowany przez portal HACK.pl i wydawnictwo Helion.

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto w wyznaczonym terminie odpowie poprawnie na 3 pytania konkursowe.
2. Konkurs trwa od 22 do 26 listopada 2010.
3. Osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych: imię, nazwisko.
4. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres portal[at]hack.pl w temacie wpisując ‘Konkurs’
5. Osoby biorące udział w konkursie muszą podać swoje prawdziwe Imie i Nazwisko.
6. Spośród wszystkich zgłoszeń rozlosujemy 10 książek.
7. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane na portalu HACK.pl zaraz po zakończeniu konkursu.


Informacje o książce dostępne są na stronie helion.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.