Naciśnij ESC aby zamknąć

Wspólna akcja Kaspersky Lab i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska, kontynuuje współpracę z „Rzeczpospolitą”. Efektem współpracy jest dołączenie po raz kolejny do gazety „Rzeczpospolita” płyty CD z programem Kaspersky Internet Security 2010 zapewniającym kompletną ochronę komputera.

Program Kaspersky Internet Security 2010 dołączony do „Rzeczpospolitej” to w pełni funkcjonalna, trzymiesięczna wersja. Produkt jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7.

Po 3 miesiącach korzystania z programu zarejestrowani Czytelnicy mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania Kaspersky Internet Security 2010 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wydanie „Rzeczpospolitej” z płytą pojawi się w sprzedaży 15 lutego 2010 r.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.