Naciśnij ESC aby zamknąć

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera – Kaspersky Internet Security 2011 oraz programu do ochrony smartfonów – Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne, 3-miesięczne wersje produktów Kaspersky Lab. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky Internet Security 2011 pojawi się w sprzedaży 6 grudnia 2010 r., natomiast wydanie z programem Kaspersky Mobile Security 9 trafi do sprzedaży 7 grudnia 2010 r.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.