Naciśnij ESC aby zamknąć

Wrocławscy policjanci kontra “piraci”

Wrocławscy policjanci zlikwidowali kolejną, nielegalną “wytwórnię” płyt i zatrzymali trzy osoby podejrzane o ten przestępczy proceder.

4 marca 2007 roku policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej we Wrocławiu zatrzymali trzy osoby podejrzane o nielegalne kopiowanie płyt i wprowadzanie ich do obrotu. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia, dwie kobiety w wieku 24 i 40 lat oraz 31-letni mężczyzna.

W mieszkaniu należącym do zatrzymanego mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 250 płyt DVD, miedzy innymi płyty z nilegalnie skopiowanymi filmami, komputer, materiały poligraficzne – okładki na pudełka oraz gilotynę do przycinania papieru.

Za nielegalne kopiowanie i wprowadzanie płyt do obrotu grozi odpowiedzialność karna pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.