Naciśnij ESC aby zamknąć

Włam się na stronę, wygraj PS3

W sieci pojawiła się dość ciekawa inicjatywa jednego z właścicieli Playstation 3. Otworzył on stronę internetową z pewnym “konkursem” w roli głównej. Zadaniem uczestników jest włamać się do owej strony i podmienić znajdujący się na niej obrazek. Nagrodą – konsola PS3.

Witryna znajduje się pod tym adresem. Wszyscy, którzy chcą zdobyć PS 3 (wersja z HDMI, dyskiem 160 GB, Linuxem i grą Resistance – the fall of Man) muszą włamać się na stronę i podmienić znajdujący się na niej obrazek.

Pomysłodawca obiecał, że wyśle PS3 pierwszej osobie, która tego dokona. Zaznaczył, że uznawany będzie tylko “czysty” hacking (bez DOSa, czy ataków na inne maszyny w danej podsieci).

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie, oraz specjalnie założonym temacie na forum (jęz. francuski). Konkurs trwa do stycznia 2007. O ile nie jest dziełem oszusta, choć na takowe nie wygląda.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.